گروههای آموزشی ناحیه دو بهارستان
فعالیت های کارشناسی تکنولوژی و گروه های آموزشی
حدیث موضوعی

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 7 دی 1393

معرفی نشریه فلسفه و کودک

كارشناسان تعلیم و تربیت بر این باورند كه آشناسازی كودك با مفاهیم فلسفی می تواند علاوه بر تأثیرات مثبت گفتاری و شنیداری بر كودكان, اجتماعی شدن آنها را نیز تسریع کرده و مهمتر از همه تفكر كودكان را تقویت نماید. با توجه به این مهم, هدف این ویژه نامه, آشنا كردن دست اندركاران تعلیم و تربیت و اولیای دانش آموزان با طرح «فلسفه و كودك»  می‌باشد كه در بنیاد حكمت اسلامی صدرا تهیه و تدوین و بصورت برنامه عملی، اجرا شده است.

ویژه نامه فلسفه و كودك اولین نشریه تخصصی فلسفه و كودك در ایران است كه به مدیر مسئولی سید محمد خامنه ای, منتشر می گردد. اولین شماره از این مجله در زمستان 1384 منتشر شده است.

مشخصات گروه تحریریه ویژه نامه فلسفه و كودك به شرح زیر است:

صاحب امتیاز: آیت الله سید محمد خامنه ای

مدیر مسئول: زهره حسینی

سر دبیر: دكتر طوبی كرمانی

اعضاء هیأت تحریریه:  آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌ای، دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی، دکتر غلامرضا اعوانی، دکتر رضا داوری اردکانی، دکتر احد فرامرز قراملکی، دکتر عبدالرزاق حسامی‌فر، دکتر علینقی باقرشاهی، دکتر قاسم پورحسن

این نشریه در چهار شماره اول به صورت ویژه‌نامه و در شماره‌های بعدی با تغییراتی بصورت فصلنامه ارائه می گردد. هدف از انتشار این نشریه آشناسازی والدین، مربیان و علاقه‌مندان به تعلیم و تربیت كودك با این برنامه و نقد و بررسی روشهای موجود در این زمینه می‌باشد.

این فصلنامه از مقالات همه اندیشمندان و متفكران و علاقه‌مندان استقبال می‌نماید.  

 
برچسب ها: p4c p 4 c p4 c p 4c فلسفه کودک کودکان برای فلسفه، امئزش و پروزش، کلاس های فلسف برای کودک بهارستان، دبیر خانه استانی شهرستان های استان تهران اموزش و پرورش،
ارسال توسط سرگروه فلسفه متوسطه2
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا از عملکرد (اطلاع رسانی، نو و بروز بودن محتوا، کاربردی بودن مطالب و...) وب سایت گروه های آموزشی ناحیه دو بهارستان رضایت دارید؟

صفحات جانبی
دبیرخانه های استانی
امکانات جانبی
ذکر روزهای هفتهدر این وبلاگ
در كل اینترنت


یک پیام بفرستید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic