گروههای آموزشی ناحیه دو بهارستان
فعالیت های کارشناسی تکنولوژی و گروه های آموزشی
حدیث موضوعی

جلسه هماهنگی و توجیه مدیران مجری طرح تعالی مدیریت جهت تهیه برنامه ی عمل در دفتر مدیریت آموزش و پرورش ناحیه2 بهارستان، با حضور ریاست، معاون آموزش و نوآوری مسئولین مقاطع آموزشی و مدیران مدارس مجری طرح تعالی مدیریت مدرسه برگزاری شد.

 http://www.axgig.com/images/16800502612718187672.jpg

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه2 بهارستان، حسینعلی بنار مدیر آموزش و پرورش ناحیه2 بهارستان از اهمیت و اجرای طرح تعالی مدیریت، تحول و افزایش بهره وری در عرصه های مختلف درمدارس، ماموریت کلان آموزش و پرورش با توجه به مفاد سند تحول بنیادین و مطالبه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و سخنان مقام عالی وزارت آموزش و پرورش و تاکید و پیگیری هرچه بهتر اجرایی شدن این طرح در مدارس مبنی بر سخنان مدیر کل محترم آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران مطالبی را ارائه دادند.

در ادامه ناصر لطفی معاونت آموزش و نوآوری اداره آموزش و پرورش ناحیه2 بهارستان در مورد اهمیت و ضرورت اجرای طرح تعالی در مدارس، هماهنگی در فرم برنامه عملیاتی مدارس مجری هر سه مقطع تحصیلی و اقداماتی که در راستای اجرای این طرح در مدارس مجری باید انجام بدهند، مطالبی را مطرح نمود.

شایان ذکر است در پایان مسئولین مقاطع آموزشی در مورد نحوه ی تنظیم برنامه عملیاتی مدارس با ذکر یکی از نمون برگ های کتاب طرح تعالی مدیریت مدرسه، همچنین به چگونگی بازدیدها و نحوه قضاوت به عملکرد مدارس مجری پرداختند.

 

 

 
طبقه بندی: مدیران اجرایی **، 
ارسال توسط مدیر اجرایی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا از عملکرد (اطلاع رسانی، نو و بروز بودن محتوا، کاربردی بودن مطالب و...) وب سایت گروه های آموزشی ناحیه دو بهارستان رضایت دارید؟

صفحات جانبی
دبیرخانه های استانی
امکانات جانبی
ذکر روزهای هفتهدر این وبلاگ
در كل اینترنت


یک پیام بفرستید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic