گروههای آموزشی ناحیه دو بهارستان
فعالیت های کارشناسی تکنولوژی و گروه های آموزشی
حدیث موضوعی

مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان:

گروه های آموزشی پلی بین معلمان در مدارس و اداره است

حسینعلی بنار مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان در نشست سرگروه های درسی ناحیه2بهارستان گفت: گروه های آموزشی پلی بین معلمان در مدارس و اداره است.

به گزارش دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان، این نشست که در سالن جلسات فرهنگ مدیریت آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان برگزار شد، بنارضمن عرض تسلیت واقعه عاشورا به فرهنگ این واقعه اشاره کردند و آن را نماد توسل به حقیقت و ایستادگی و ایثارگری در برابر ظلم بیان کردند و ریشه انقلاب اسلامی ایران را در نهضت عاشورا دانسته و وفاداری یاران امام حسین (ع) را از نمونه های بارز اطاعت از رهبر برشمردند.

این مقام مسئول با اشاره به دوران 30 ساله گروه های آموزشی و رسالت، اهداف و رویکردهای خاص این کارشناسی، گروه های آموزشی را پلی بین معلمان و اداره دانسته و خواستار جذب مشارک فکری همکاران در این حوزه شدند.

بنار افزود:حضور گروه های آموزشی باید منشاء تحول باشد و این زمانی اتفاق می افتد که ما بتوانیم گروه ها و تیم ها را به خوبی شکل دهیم و در ادامه به 4 رویکرد در گروه های آموزشی اعم از اینکه سرگروه ما باید طراح آموزشی خوبی باشد، ارزشیابی و سنجش مناسب آموزش داده شود، شیوه های درست آموزش با خلاقیت و نوآری نهادینه گردد و نقد و بررسی کتب درسی با توجه به تغییر نظام آموزشی صورت پذیرد، اشاره کردند.

در ادامه عصمت مهری کارشناس تکنولوژی و گروه های آموزشی، گروه های آموزشی را  هسته و مغز نظام آموزشی هر مدرسه و منطقه دانست و تبیین سیاست کاری و خط مشی برای هر گروه درسی را لازم دانسته و این خط مشی ها را افق هر گروه درسی اظهار داشت.

وی بر ضرورت حضور سرگروه های درسی در مدارس و نظارت بالینی آنان تاکید کرده و داشتن برنامه عملیاتی سرگروه های آموزشی جهت کیفیت بخشی به امر آموزش را امری ضروری دانست.

شایان ذکر است در خلال جلسه، سرگروه های درسی به بیان نقطه نظرات خود و  بحث و تبادل نظر پرداختند.
طبقه بندی: مدیران اجرایی **، 
ارسال توسط مدیر اجرایی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
آیا از عملکرد (اطلاع رسانی، نو و بروز بودن محتوا، کاربردی بودن مطالب و...) وب سایت گروه های آموزشی ناحیه دو بهارستان رضایت دارید؟

صفحات جانبی
دبیرخانه های استانی
امکانات جانبی
ذکر روزهای هفتهدر این وبلاگ
در كل اینترنت


یک پیام بفرستید
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات